»
»
IEŠKOTI
 
Pagalba
Pagalba on-line
Konsultacijos
Apmokymas
Suderinama įranga
Nuorodos
Naujausi teisės aktai
Teisės aktų bazė
Naudinga informacija
Atsisiųsti
Dokumentacija
Programos, demo versijos ir atnaujinimai
Rivilė-EKO »
Kainynas »
Kontaktai »
Sertifikavimas »

Microsoft Certified Partner

Sybase Partner

ASPA

2003 - 14: 2090485
07.31: 9
Naujienos
Informacija apie perėjimą prie EURO
2014 07 30

euras Europos Sąjungos bendrųjų reikalų ministrų taryba priėmė galutinį sprendimą dėl Lietuvos dalyvavimo Ekonominėje ir pinigų sąjungoje (EPS) nuo 2015 m. sausio 1 d. Nuo šios datos Lietuva tampa devynioliktąja euro zonos nare, kurioje naudojama bendroji Europos Sąjungos valiuta – euras. Ta proga UAB „Rivilė“ savo klientams yra parengusi veiksmų planą.

UAB „Rivilė“ siūlo du perėjimo prie euro būdus: automatizuotą ir rankinį.

1. Pereinant prie euro automatizuotu būdu, naudojama UAB „Rivilė“ sukurta „Konvertavimo į eurą programa“. Ji automatiškai sukuria papildomą įmonę su bazine valiuta EUR, sukuria duomenų bazę, perkrauna visus arba tik suminius duomenis (priklausomai nuo pasirinkto metodo) bei perskaičiuoja sumas ir kainas pagal nustatytą lito/euro kursą. Programa parengta taip, kad kiekvienas klientas galės savarankiškai atlikti konvertavimo procesą, nesinaudodamas konsultantų paslaugomis.
* Visoms įmonėms, kurių duomenis planuojate tvarkyti „Konvertavimo į eurą programos“ pagalba, reikės iš UAB „Rivilė“ ar jos atstovų gauti specialius licencinius raktus (registracijas).
** „Konvertavimo į eurą programa“ veikia nuo 107 „Rivilė-Gama“ versijos.

„Konvertavimo į eurą programą“ (suarchyvuotą) galite atsisiųsti paspaudę nuorodą: ftp://www.rivile.lt/programos/Euras/riv_eur.zip

Konvertavimo proceso, naudojant „Konvertavimo į eurą programą“, aprašymą rasite: ftp://www.rivile.lt/programos/Euras/Per%EBjimas%20prie%20EUR.doc

„Konvertavimo į eurą programą“ ir visą su perėjimu prie euro susijusią medžiagą rasite: ftp://www.rivile.lt/programos/Euras/

UAB „Rivilė“ „Youtube“ paskyroje „ManoRivile“ parengė filmukus, kuriuose parodomas ir paaiškinamas konvertavimo procesas: https://www.youtube.com/user/ManoRivile

2. Pereinant prie euro rankiniu būdu, susikuriama nauja papildoma įmonė su bazine valiuta EUR, į kurią rankiniu būdu suvedama kortelių informacija (prekės, klientai, sąskaitų planas ir pan.) bei likučiai eurais 2014 m. gruodžio 31 dienai (DK likučiai, skolos, prekių likučiai, ilgalaikio turto likučiai ir pan.). Darbo palengvinimui galima naudotis programoje esančia importo/eksporto galimybe.
Rankiniam perėjimui turimų įmonių licenciniai raktai (registracijos) parengiami nemokamai.
Dėl perėjimui reikalingų licencijų (registracijų) įmonė turi kreiptis į UAB „Rivilė“ el. paštu euras@rivile.lt (nurodant programą įsigijusios įmonės kontaktinius duomenis).
Planuojantiems pereiti prie euro rankiniu būdu, papildomomis įmonėmis ir jų registracijomis patariame pradėti rūpintis jau dabar.

Licencijų kainos:
Nuomojantiems „Rivilė-GAMA“, versijos atnaujinimo licencijos nemokamos („Rivilė-SOLO Plius“ pervadinta į „Rivilė-GAMA“ nuoma).
„Rivilė-GAMA“ Mini paketo kaina sumažinta nuo 2700Lt iki 1300Lt.
„Rivilė-SOLO“ sistemos vartotojams iki 2015 m. sausio 1 dienos taikomos lengvatos keičiant sistemą:
• į „Rivilė-GAMA“ Mini – 400Lt;
• į „Rivilė-GAMA“ tinklinį paketą – suteikiama 40% nuolaida.

* „Konvertavimo į eurą programos“ kaina apskaičiuojama kiekvienai konvertuojamai įmonei atskirai pagal formulę: branduolių skaičius x 230Lt
Pvz.: turite įsigiję programą su 2 branduoliais, tvarkote 3 įmonių apskaitą ir konvertuoti automatiniu būdu ketinate visas turimas įmones. Tokiu atveju, konvertavimo į eurą programa kainuos: 2*230+2*230+2*230=1380Lt

* Stambioms buhalterinėms įmonėms, vedančioms daugiau kaip 10 įmonių apskaitą, taikoma speciali formulė:
branduolių skaičius x 230Lt + papildomų įmonių skaičius x 230Lt
(papildomos – tai visos vedamos įmonės minus 1)

** „Rivilė-GAMA“ versijos atnaujinimas iš senesnių nei 107 versijų skaičiuojamas pagal formulę:
branduolių skaičius x 230Lt

Kainos nurodytos be PVM mokesčio.

Prašome nepalikti visko paskutinei dienai. Tam, kad sėkmingai atliktumėte perėjimą prie euro 2015 metų sausį, patariame pilnai pasiruošti iki gruodžio 1 dienos.

Perėjimas prie EURO
2014 05 26

2015 m. sausio 1 dieną Lietuva planuoja įsivesti Eurą. UAB „Rivilė“ savo klientams yra parengusi veiksmų planą, kurio detalės bus viešai paskelbtos internetiniame puslapyje www.rivile.lt artimiausiu metu.

Yra keli perėjimo būdai:
   1. Automatizuotu būdu – naudojantis konvertavimo įrankiu automatiškai sukuriama duomenų bazė su bazine valiuta EUR, perkraunami visi duomenys (arba tik suminiai, priklausomai nuo pasirinkto metodo) bei perskaičiuojamos sumos ir kainos pagal nustatytą Lito/Euro kursą. Konvertavimo įrankis parengtas taip, kad kiekvienas mūsų klientas turės galimybę savomis jėgomis atlikti konvertavimo procesą sausio 1 dieną, nesinaudojant „Rivilės“ konsultantų paslaugomis.
Ši perskaičiavimo programa buvo išbandyta ir pasiteisino perėjimo prie Euro metu Latvijoje, kur taip pat turime dalį klientų.
* Šiam veiksmui atlikti iš UAB „Rivilė“ ar atstovo reikės gauti įmonės registraciją, kuri leis naudotis įsigytu konvertavimo įrankiu

   2. Rankiniu būdu – sukuriama nauja įmonė su bazine valiuta EUR į kurią perkeliama visa normatyvinė informacija naudojantis standartiniu „Importo/Eksporto“ mygtuku (klientai, prekės, paslaugos, sutartys ir pan.), kainas ir sumas reikės pakoreguoti rankomis. Likučių (DK likučiai, prekių likučiai, klientų skolos ir pan.) sumas Eurais reikės suvesti sausio 1 dienai.
* Šiam veiksmui atlikti iš UAB „Rivilė“ ar atstovo reikės gauti įmonės registraciją

* Visiems dirbantiems su POS sistema reikės atsinaujinti programos versiją į „Rivilė-GAMA“ 107.

Bus parengti detalūs aprašymai bei rekomendacijos, ką reiktų atlikti prieš Euro perskaičiavimą, kaip atlikti migravimą bei ką daryti po jo. Informacija bus pateikta internetiniame puslapyje www.rivile.lt
Visus paruošiamuosius veiksmus – duomenų bazių sukūrimus, registracijos gavimą, versijos keitimą, papildomai darytų programų ar ataskaitų pritaikymus, testavimo darbus ir kitus su Euro įvedimu susijusius veiksmus rekomenduojama būti užbaigus iki gruodžio 1 dienos.

Prašome nepalikti visko paskutinei dienai, nes klientų turime iš ties daug – iki 20 tūkst. aktyvių duomenų bazių!

Puslapis: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Naujienos
Informacija apie perėjimą prie EURO
Perėjimas prie EURO
Sujungimas su „Venipak“ siuntų sistema
Rivilės klientams - nemokama analitinių ataskaitų sistema "QlikView"
Naujas Rivilės mokymų centras Panevėžyje
Rivilė "Gama" & Telema
Rivilei 20 metų!
Naujausi klausimai
Sąskaitų išrašymas litais ir eurais (0)
kainos pardavimuose (0)
Pardavimo kainos dviem valiutom (0)
Pavedimu eksportas (0)
Bal-2000 ir Windows 7 (1)
Papildoma įmonė įvedimas (1)
Keli naudotojai programoje (0)
Forumas »

UAB "Rivilė" pasilieka teisę keisti pateiktą svetainėje informaciją be atskiro įspėjimo. Dėl aktualios informacijos kreipkitės kontaktiniais telefonais.
© 1993-2013 UAB „Rivilė“. Visos teisės saugomos. El. paštas: rivile@rivile.lt