»
»
IEŠKOTI
 
Pagalba
Pagalba on-line
Konsultacijos
Apmokymas
Suderinama įranga
Nuorodos
Naujausi teisės aktai
Teisės aktų bazė
Naudinga informacija
Atsisiųsti
Dokumentacija
Programos, demo versijos ir atnaujinimai
Rivilė-EKO »
Kainynas »
Kontaktai »
Sertifikavimas »

Microsoft Certified Partner

Sybase Partner

ASPA

2003 - 14: 2087815
07.25: 378
Naujienos
Perėjimas prie EURO
2014 05 26

2015 m. sausio 1 dieną Lietuva planuoja įsivesti Eurą. UAB „Rivilė“ savo klientams yra parengusi veiksmų planą, kurio detalės bus viešai paskelbtos internetiniame puslapyje www.rivile.lt artimiausiu metu.

Yra keli perėjimo būdai:
   1. Automatizuotu būdu – naudojantis konvertavimo įrankiu automatiškai sukuriama duomenų bazė su bazine valiuta EUR, perkraunami visi duomenys (arba tik suminiai, priklausomai nuo pasirinkto metodo) bei perskaičiuojamos sumos ir kainos pagal nustatytą Lito/Euro kursą. Konvertavimo įrankis parengtas taip, kad kiekvienas mūsų klientas turės galimybę savomis jėgomis atlikti konvertavimo procesą sausio 1 dieną, nesinaudojant „Rivilės“ konsultantų paslaugomis.
Ši perskaičiavimo programa buvo išbandyta ir pasiteisino perėjimo prie Euro metu Latvijoje, kur taip pat turime dalį klientų.
* Šiam veiksmui atlikti iš UAB „Rivilė“ ar atstovo reikės gauti įmonės registraciją, kuri leis naudotis įsigytu konvertavimo įrankiu

   2. Rankiniu būdu – sukuriama nauja įmonė su bazine valiuta EUR į kurią perkeliama visa normatyvinė informacija naudojantis standartiniu „Importo/Eksporto“ mygtuku (klientai, prekės, paslaugos, sutartys ir pan.), kainas ir sumas reikės pakoreguoti rankomis. Likučių (DK likučiai, prekių likučiai, klientų skolos ir pan.) sumas Eurais reikės suvesti sausio 1 dienai.
* Šiam veiksmui atlikti iš UAB „Rivilė“ ar atstovo reikės gauti įmonės registraciją

* Visiems dirbantiems su POS sistema reikės atsinaujinti programos versiją į „Rivilė-GAMA“ 107.

Bus parengti detalūs aprašymai bei rekomendacijos, ką reiktų atlikti prieš Euro perskaičiavimą, kaip atlikti migravimą bei ką daryti po jo. Informacija bus pateikta internetiniame puslapyje www.rivile.lt
Visus paruošiamuosius veiksmus – duomenų bazių sukūrimus, registracijos gavimą, versijos keitimą, papildomai darytų programų ar ataskaitų pritaikymus, testavimo darbus ir kitus su Euro įvedimu susijusius veiksmus rekomenduojama būti užbaigus iki gruodžio 1 dienos.

Prašome nepalikti visko paskutinei dienai, nes klientų turime iš ties daug – iki 20 tūkst. aktyvių duomenų bazių!

Sujungimas su „Venipak“ siuntų sistema
2013 10 15

Norime pranešti, kad Rivilės apskaitos sprendimai (GAMA ir SOLO-PLIUS) yra sujungti su „Venipak“ siuntų sistema. Žemiau yra aprašytas sujungimo principas:

Siuntų registravimo, markira- vimo ir atidavimo proceso eiga:

1. Įvedami pardavimo dokumen- tai.

Pardavimo dokumento papil- domuose laukuose nurodomas pakuočių kiekis, t.y. į kiek pakuočių buvo sudėtos pardavimo operacijoje esančios prekės.

Išsaugant formą, susigeneruoja atitinkamas kiekis unikalių pakuočių numerių.

Spausdinama ataskaita „VENIPAK dėžių lipdukai“, kuri atspausdina lipdukus tai operacijai, ant kurios stovime. Atspausdinama tiek lipdukų, kiek yra pakuočių, t.y. kiekvienai pakuotei atskiras lipdukas. Brūkšninis kodas atitinka pakuotės numerį.

2. Dienos pabaigoje formuojami XML failo duomenys. Tam skirta ataskaita „VENIPAK XML formavimas“, kuri pažymėtiems „v“ dokumentams suformuoja XML failo duomenis ir atspausdina manifestą. Formavimo metu užpildomas papildomas laukas „Manifesto Nr.“, esantis prie pardavimo dokumento. Manifesto ataskaitoje šalia kitų duomenų spausdinamas šio numerio brūkšninis kodas.

*Pakuočių markiravimui programa derinta su lipdukiniu spausdintuvu „Citizen CLP-621“

Puslapis: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Naujienos
Perėjimas prie EURO
Sujungimas su „Venipak“ siuntų sistema
Rivilės klientams - nemokama analitinių ataskaitų sistema "QlikView"
Naujas Rivilės mokymų centras Panevėžyje
Rivilė "Gama" & Telema
Rivilei 20 metų!
Valiutų kursų ir sisteminio kalendoriaus importas
Naujausi klausimai
Sąskaitų išrašymas litais ir eurais (0)
kainos pardavimuose (0)
Pardavimo kainos dviem valiutom (0)
Pavedimu eksportas (0)
Bal-2000 ir Windows 7 (1)
Papildoma įmonė įvedimas (1)
Keli naudotojai programoje (0)
Forumas »

UAB "Rivilė" pasilieka teisę keisti pateiktą svetainėje informaciją be atskiro įspėjimo. Dėl aktualios informacijos kreipkitės kontaktiniais telefonais.
© 1993-2013 UAB „Rivilė“. Visos teisės saugomos. El. paštas: rivile@rivile.lt