Riešutas UAB "Rivilė" http://www.rivile.lt

Naujausi pranešimai...
Regionų taurė (2018m.) (6)
Pociūnėlių komandinis turnyras (1)
Artėja komandinių (klasika) startas... (0)
REGIONŲ TAURĖ (2017m) (5)
2017m . "100" Lietuvos komandinis (0)
Sveikinam Aleksejų... (0)
Sveikinam Andrių Kybartą... (0)

2007 - 18: 593483
12.14: 11

Užsiregistruoti | Prisijungti/atsijungti

Apie šaškes [<<Atgal]

PranešimasAutorius
Regionų taurė (2018m.)

LIETUVOS REGIONŲ TAURĖ
------------------------------

1. TIKSLAS

Plėsti aktyvių žaidėjų sąrašą geografiniu požiūriu;
Didinti vykstančių Lietuvoje SOLIDŽIŲ (daug stiprių žaidėjų, normali laiko kontrolė, mikromačai ) varžybų skaičių;
Vystyti ryšius tarp Lietuvos šaškininkų iš SKIRTINGŲ regionų.

2.VYKDYMO LAIKAS IR VIETA

Varžybos vykdomos Gelgaudiškio dvare (Šakių raj.)
Varžybų laikas: 2018 m.liepos 7-8 d.
Komandų-dalyvių atvykimas ir jų sudėčių galutinė registracija liepos 7d. iki 12 val.
Varžybų pradžia 12 val.30 min.

Nakvynės kaina vienam asmeniui – 7 eurai.
Startinio mokesčio nėra.

Smulkesnė informacija apie varžybų vietą: Alvydas Grinkevičius (Šakiai ) –tel. 8-682-24112

3. DALYVIAI

Varžybose dalyvauja 4 Lietuvos regionų (Aukštaitija, Žemaitija,Dzūkija,Suvalkija) komandos-rinktinės, neimant 4 didžiųjų miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai). Komandą sudaro 11 žaidėjų: 9 vyrai ir 2 moterys.


PAGRINDINIS atstovavimo regionui reikalavimas :

Žaidėjas gali atstovauti konkrečiam regionui tik tuo atveju, jei tame regione jis yra gyvenęs, (ar) dirbęs, (ar) mokęsis visumoje ne mažiau nei 10 metų.

Pastaba:
Esant galimybei, žaidėjas pats gali pasirinkti atstovaujamą (bet tik vieną konkretų) regioną.
Didžiųjų miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šaulių) žaidėjai gali žaisti
už regioną tik tuo atveju, jei jie tenkina PAGRINDINĮ atstovavimo regionui reikalavimą.

4. VARŽYBŲ REGLAMENTAS.

Žaidžiama ratų sistema. Liepos 7d. žaidžiami du ratai. Po pirmo rato - 1 val. pietų
pertrauka.

Liepos 8 d. žaidžiamas vienas ratas.

Komandų atatinkamos lentos tarpusavyje žaidžia mikromačą iš 2 partijų (klasika).
(moterys žaidžia prieš moteris)
Lentų eilę ir žaidėjus prieš kiekvieną komandinį mačą galima keisti.
Laiko kontrolė: 30 min. partijai + 10 sek už padarytą ėjimą.
5. NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS

Susitikimuose tarp komandų skaičiuojami tik mikromačų galutiniai rezultatai:
už kiekvieną laimėtą komandos žaidėjo mikromačą (nesvarbu kokiu rezultatu) komanda gauna 2 taškus, už pralaimėtą mikromačą - 0 taškų; už lygiosiomis sužaistą mikromačą komanda gauna 1 tašką.

Galutinė komandų rikiuotė nustatoma pagal surinktų taškų kiekį.
Taškų lygybės atveju prioritetas teikiamas komandai, laimėjusiai daugiau taškų tarpusavio susitikimuose.

Komanda,laimėjusi visus susitikimus, bet nesurinkusi daugiausiai taškų, turi teisę žaisti papildomą žaibo komandinį mačą dėl pirmos vietos (žaidžiama po 1 partiją - 5 min partijai + 3 sek už ėjimą ).

6. ORGANIZATORIAI IR RĖMĖJAI

Varžybas vykdo ir organizuoja :
šaškių klubas „Riešutas“ (Vilnius) – tel. 8-699-61934 (ats. V.Puočiauskas)


Renginį remia:
UAB “Rivilė“ (Vilnius) , Gelgaudiškio kultūros centras
-------------------------------------------------------------------------

P.S.

Už regionų komandų komplektavimą atsakingi:

DZŪKIJA- Dainius Bukleris tel.8-616-52648

ŽEMAITIJA –Regina Steponavičienė tel.8-602-93212

AUKŠTAITIJA - Vaidas Puočiauskas tel. 8-699-61934

SUVALKIJA –Jonas Navickas tel. 8-654-01638

Viliuosi, prie šaškių lentų bus atkaklių ir įdomių dvikovų, o maloniai pabendrausime ne tik prie jų...

Iki malonaus susitikimo Gelgaudiškio dvare!



Informaciją paskelbė varžybų vyr. teisėjas Vaidas Puočiauskas
(tel.8-699-61934)
Re: Regionų taurė (2018m.)

Preliminarios komandų sudėtys
---------------------------------------
(įvyko keletas pakitimų)


SUVALKIJA
---------------
Pavardė Vardas (Miestas, rajonas) Reitingas
1 Mieldažys Žilvinas (Vilnius->Marijampolė) 2182
2 Navickas Jonas (Marijampolė) 2178
3 Domarkas Rytis (Marijampolė) 2135
4 Karalius Valius (Vilnius->Marijampolė) 2115
5 Domarkas Audrius (Marijampolė) 2101
6 Klimas Valerijus (Marijampolė) 2090
7 Grinkevičius Alvydas (Šakiai) 2047
8 Kalasauskas Saulius (Kalvarija) 2023
9 Ambolta Deividas(Marijampolė) 2007
M Bukauskienė Genutė (Kaunas->Marijampolė ) 1990
M Siaurusevičiūtė Agnė (Marijampolė) (1950)

Reitingo vidurkis = 2074


AUKŠTAITIJA
---------------
Pavardė Vardas (Miestas, rajonas) Reitingas
1 Veršulis Valdas (Anykščiai) 2191
2 Armanavičius Petras (Panevėžys) 2175
3 Šulga Liutauras (Jonava) 2173
4 Dailydė Darius (Vilnius -> Anykščiai) 2145
5 Lipkevičius Žygimantas (Vilkija) 2143
6 Kurauskas Robertas (Pakruojis) 2123
7 Šemežys Algimantas (Radviliškis) 2104
8 Sebeika Domas (Vilnius-> Anykščiai) 2075
9 Smaidrys Antanas (Vilnius-> Raseinių raj.) 2050
M Karsokaitė Irena (Kaunas->Prienų raj) (1950)
M Juškienė Melanija (Ukmergė) (1950)

Reitingo vidurkis = 2098

DZŪKIJA (visi, išskyrus Blaževičių ir Valiukevič, iš Alytaus)
-----------

Eil.Nr.Pavardė, vardas Reitingas

1 Blaževičius Kęstas (Trakų raj.) 2246
2 Valiukevič Vlada (Vilniaus raj) 2198
3 Vitkauskas Pranas 2119
4 Bukleris Dainius 2100
5 Rutkauskas Jonas 2034
6 Tribušinas Gytis 2032
7 Sėdaitis Arvydas 1990
8 Ciburevkinas Virgis 1983
9 Prichožaj Aleksandras 1977
M Žekevičienė Ramunė (1950)
M Bajarčienė Marijona (1950)

Reitingo vidurkis = 2053

ŽEMAITIJA
-------------

Eil. Nr. Pavardė, vardas (Miestas, rajonas) Reitingas

Eil. Nr. Pavardė, vardas (Miestas, rajonas) Reitingas
1 Žutautas Virgilijus (Vilnius-> Priekulė) 2279
2 Viskantas Ramūnas (Telšiai) 2123
3 Daščiora Aleksandras 2119
4 Bagočius Benediktas (Šilutė) 2112
5 Diglys Juozas (N. Akmenė) 2111
6 Dulinskas Algirdas (Šilutė) 2104
7 Girčius Domas (Švėkšna) 2053
8 Želnys Mykolas (N.Akmenė) 2049
9 Simutis Renatas (Klaipėda) (1950)

M Baltrimienė Elena (Priekulė) 1970
M Steponavičienė Regina (Telšiai) (1950)

Reitingo vidurkis = 2075
Re: Regionų taurė (2018m.)
Papildoma informacija dalyviams:
-------------------------------------------

Žaidimo vietos adresas:

Gelgaudiškis (Šakių rajonas), Gelgaudškio dvaras, Parko g. 5

Dėl važiavimo krypties pasitikslint
Grinkevičius Alvydas (Šakiai) -tel. 8-682-24112

Primenu : atvykstat iki 12 val.
Re: Regionų taurė (2018m.)
Galutiniai rezultatai:
----------------------

1. Aukštaitija 42 taškai

2. Suvalkija 36 taškai

3. Žemaitija 29 taškai

4. Dzūkija 25 taškai


Nuorodoj iš dešinės pateikta (doc formate) visų turų statistika pagal lentas, paskaičiuojant bendrą komandos pasiektą rezultatą.
Re: Regionų taurė (2018m.)

Turnyrinė lentelė stambiu planu
--------------------------------

Žr. nuorodą dešinėje pusėje.
Re: Regionų taurė (2018m.)

Komandose daugiausiai taškų surinko:

AUKŠTAITIJA - Kurauskas, Dailydė po 6; Šulga, Armanavičius po 5;

SUVALKIJA - Bukauskienė 6; Mieldažys 5;

ŽEMAITIJA - Baltrimienė 6; Diglys 5;

DZŪKIJA - Blaževičius 5; Žekevičienė ir Vitkauskas po 4;
Re: Regionų taurė (2018m.)

Skyrelyje 'Nuotraukos' (vienas iš sąrašo punktų puslapio pradžioje- viršuje kairėje) įdėtos nuotraukos iš šių varžybų su Virgio komentarais.

Puslapis: 1

Sprendimas: UAB "Rivilė"