Klientų atsiliepimai

Ką apie mus sako klientai

Daugiau kaip 30 000 įmonių apskaita vedama su Rivile GAMA

zalios kabutes
Esu daugiametė UAB "Rivilė" klientė. Labai patogi programa, aiški, turi daug galimybių, įvairių ataskaitų, funkcijų. Dirbti lengva ir malonu. Šaunus kolektyvas, visada jūsų darbuotojai maloniai bendrauja, aiškina ir padeda. Visos problemos sprendžiamos operatyviai.
Svetlana Astanina
Vyr. buhalterės pavaduotoja
zalios kabutes
Prieš daug metų teko gerai paanalizuoti kokią buhalterinę programą pasirinkti. Ir iš daugelio siūlomų programų pasirinkome Rivile GAMA... ir neapsirikom.. Esam gamybinė-prekybinė įmonė, dirbam su visais programos moduliais, kas labai palengvina buhalterio darbą.
Irena Babachina
Vyr. Buhalterė
zalios kabutes
Esame kartu su UAB "Rivilė" nuo 2001 metų. Per ilgus darbo metus tobulėjome ir keitėmės kartu, besikeičiant apskaitos principams, mokesčiams, išeinant litui. Visus tuos metus mes buhalteriai džiaugėmės, kad turime puikią programą, aukščiausios kvalifikacijos aptarnaujančią specialistę Virgiliją. Lanksti programa, daug galimybių, nuolat tobulėjanti programa. Rekomendavome daugeliui įstaigų, kurie domėjosi apskaitos programomis. Rekomenduojame ir dabar, nes programa patogi darbui, paprasta, aiški ir tiksli.
Liuda Grigentienė
VšĮ „VUL santaros klinikos“
zalios kabutes
Aš, kaip personalo modulio naudotoja, esu patenkinta Rivile GAMA. Pagal kiekvieno vartotojo pageidavimus įmanoma parengti įvairiausias ataskaitas, rengti priėmimo dokumentus bei įsakymus. Labai patenkinta UAB "Rivilė" aptarnavimu. Prireikus naujų ataskaitų ar atsiradus pakeitimams, labai operatyviai reaguojama ir yra išsprendžiamos visos problemos. Siunčiu didelę padėką Giedrai, ji greitai ir kokybiškai išpildo visus mūsų norus.
Irena Mrazauskienė
Personalo vadovė, UAB „Arginta Investment“
zalios kabutes
Su programa Rivile GAMA dirbame nuo 2005 metų ir esame labai patenkinti. Nors programoje yra daug visokių ataskaitų, tačiau esant reikalui UAB "Rivilė" IT specialistė, sukuria tokių ataskaitų, kokių reikia įstaigai. Problemų dėl programos atnaujinimo nebuvo. Dėkojame UAB "Rivilė" IT specialistei Kristinai už gerą darbą ir laiku suteiktą pagalbą.
Ana Makovska
Vyr. finansininkė, VšĮ „Senevita“
zalios kabutes
Tai puiki ne tik buhalterinė, bet ir verslo valdymo programa. Labai didelės galimybės pritaikyti programą savo reikmėms, tiek vadovams, tiek ir vadybai. Programa pastoviai naujinama ir tobulinama. Visada įsiklausoma į klientų pageidavimus ir norus. Puikus, nuoširdus ir paslaugus kolektyvas. Ačiū Jums.
Mindaugas Kapleris
UAB „Ligranta“
zalios kabutes
Mūsų įmonės darbo su UAB „RIVILĖ“ patirtis tęsiasi jau 10, o kitų, su mumis susijusių įmonių, darbo patirtis siekia 20 ir daugiau metų. Išties tai ilgas laikotarpis, kurio metu mes esame suformavę tvirtą nuomonę apie įmonę, jos darbuotojus bei siūlomus produktus. Tai yra auganti, stabili, profesionali ir, siekianti tobulumo savo srityje, įmonė. Nuo mūsų bendradarbiavimo pradžios niekada neturėjom sunkumų nei su buhalterinės apskaitos programa Rivile GAMA, nei su profesionaliais specialistais, kurie operatyviai ir laiku programą pritaikydavo mūsų poreikiams ir sudėtingus darbo procesus paversdavo lengvai atliekamais bei visą informacinę sistemą lengvai pasiekiama. Per visą šį ilgą bendradarbiavimo laikotarpį niekada nebuvom palikti likimo valiai, todėl mums niekada net ir nekilo minčių iškeisti besitęsiančios partnerystės. Buhalterinės apskaitos Rivile GAMA programa – tai optimalus produktas tiems, kurie ieško geriausio santykio tarp kainos ir kokybės, o UAB „RIVILĖ“ darbuotojai – tai specialistai, kurie jūsų galvos skausmą pavers gera nuotaika.
A. Keršulis
Direktorius, UAB „Bausita“
zalios kabutes
UAB „Rivilė" klientais esame nuo 1997 metų. Per šį laikotarpį Jūsų komandos padedami įgyvendinome daugybę projektų, įdiegėme aibę patobulinimų bei modifikacijų. Džiaugiamės, galėdami bendradarbiauti su tokiais partneriais, kurie mums padeda ne tik techniniais sprendimais, bet ir patarimais, idėjomis bei tiesiog žmogišku požiūriu į kliento problemą. Mes labai vertiname tai, kad galime dirbti su profesionaliais konsultantais, kurie daugybę metų kuruoja mūsų įmonę, yra įsigilinę į mūsų verslo ir apskaitos specifiką, todėl visada pasiūlo racionalius sprendimus, įgyvendinant mūsų sumanymus ar sprendžiant problemas.
Ieva Gervienė
Vyr. Finansininkė, UAB „Olifėja"
zalios kabutes
Jūsų paslaugomis naudojamės jau antrą dešimtmetį ir džiaugiamės, kad niekada nebuvome praradę pasitikėjimo. Puikus kolektyvas turintis noro pagelbėti, kai nežinai kaip spręsti.Visada įsiklauso į mano pageidavimus ir norus. Noriu asmeniškai padėkoti mane konsultavusioms, t.y. Teresai ir Maniai. Siunčiu joms didelę padėką.
Rima Šaučiūnienė
Vyr. Buhalterė, UAB „Rimvydas ir Ko“
zalios kabutes
Programa, kuri leidžia dirbti patogiai ir greitai. Programa, kuri yra lanksti ir novatoriška. Programuotojai – tai komanda ir visada bendradarbiaujantys su klientu, kas leidžia išpildyti visus mūsų lūkesčius. Naujovės bei tobūlinimai čia operatyviai integruojami. Inoringiausi norai čia racionaliai ir greitai išpildomi. Taigi, „neįmanoma“ tampa „įmanoma“. Ačiū Jums, kad galim turėti įmonės vaizdą kokiu tik norim formatu, todėl galime eiti į priekį.
Jomantė Dailidėnienė
UAB „Avelita“
zalios kabutes
Mano nuomonė apie rivilės programą ir apie rivilę bendrai:
1. Manau Rivile GAMA programa yra patikimas ir rimtas produktas, turintis daugelį reikiamų funkcionalumų;
2. Patinka ir tai, jog pagal poreikį gali būti sukuriamos įvairios reikiamos ataskaitos ar funkcionalumai;
3. Visgi manau, kad kai kuriose srityse Rivile GAMA programa vartotojo atžvilgiu yra per daug sudėtinga (pvz. algos ar personalo moduliai) ar net pasenusi, manau tikrai yra sričių kur galima būtų supaprastinti ir sušiuolaikinti funkcionalumą neprarandant programos patikimumo.
Arūnas Katinas
UAB „Cgates“
zalios kabutes
Atsiliepimai apie programą ir darbuotojus tik patys geriausi. Daug metų naudojame Rivile GAMA programą. Pati programa lengvai įsisavinama, jei kyla klausimų, jie greitai išspendžiami. Galima greitai pasikonsultuoti telefonu arba specialistai juos išsprendžia nuotoliniu būdu. Esame patenkinti Jūsų darbuotojos Kristinos darbu. Į visus klausimus, prašymus dėl papildomų ataskaitų gauname išsamią informaciją. Vertiname Kristinos visapusišką pagalbą ir profesionalumą, kas labai pagerina ir pagreitina mūsų darbą.
Inga Bartkevičiūtė
UAB „Dangera“
zalios kabutes
Mūsų įmonė UAB BELTYRE,nuo 2007 metų naudoja jūsų programą Rivile GAMA. UAB BELTYRE tai dukterinė Baltarusijos kompanijos OAO Belshina įmonė. Mes neapsirikome pasirinkę Rivile GAMA programą, kuri konsultuotų pagalba buvo priderinta mūsų įmonei. Įgyvendinti visi Baltarusijos akcinikų reikalavimai. Reikalingos atskaitomybės bei analitinės ataskaitos padarytos rusų kalba, ir suderintos su programa 1C (su Baltarusijoje galiojančia buhalterine programa).
Irina Boiko
Vyr. buhalterė, UAB „Beltyre“