Naujoje Rivile GAMA 115 versijoje: BDAR, MSCAN moduliai ir integraciniai sprendimai

Išleidome naują Rivile GAMA versiją 115 ir žengėme dar vieną reikšmingą žingsnį – kartu su šia versija pristatome Jums naujuosius BDAR ir MSCAN modulius, elektroninės prekybos integracijos (EPI) sprendimą su išorinėmis el. komercijos platformomis ir sistemomis. Kviečiame Jus plačiau susipažinti ir naudotis šiais privalumais:

 • naujasis modulis Rivile BDAR (bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) asmens apsaugos duomenų nuostatoms įgyvendinti. Pertekliniai duomenys, be asmens sutikimo renkama informacija, netvarkingos duomenų bazės, neaiškūs duomenų saugojimo terminai – tai problemos, su kuriomis vis dar susiduria kone kiekviena įmonė. BDAR yra išdėstyti išsamūs bei griežti įmonėms ir organizacijoms taikomi asmens duomenų rinkimo, saugojimo ir valdymo reikalavimai. Asmens duomenų tinkamas valdymas yra didelis organizacijos konkurencinis pranašumas, kuris tuo pačiu apsaugo nuo didelių sankcijų. Skiriama bauda gali siekti iki 2-4 proc. ankstesnių finansinių metų bendros metinės apyvartos, arba iki 10–20 mln. Eur. Penkios jau dabar skirtos didžiausios baudos yra nuo 9.5 mln. Eur iki 50 mln. Eur, Lietuvoje didžiausia skirta bauda – 61.5 tūkst. Eur. Rivile BDAR modulio pagalba galėsite apskaityti ir valdyti naujausią su asmens duomenimis susijusią informaciją, atlikti jos paiešką, korekcijas, analizę, planuoti veiksmus. Įsigaliojus BDAR, bet koks fizinis asmuo turi teisę kreiptis dėl apie jį disponuojamų duomenų patikslinimo, reikalauti pakeisti dalį duomenų ar juos pašalinti. Su naujuoju Rivile BDAR įrankiu tai lengvai įgyvendinsite – papildomas numatytas funkcionalumas skirtas registruoti visas asmenų užklausas dėl jų duomenų, nutekėjus informacijai, operatyviai suformuoti pažeidimo aktą. Šis modulis tuo pačiu leis Jums pademonstruoti pastangas ir patį suderinamumą su BDAR nuostatomis, kas, pasak ekspertų, įvykus pažeidimui turi reikšmingą įtaką. Išsamesnė informacija apie BDAR modulį pateikta čia.
 • naujasis Rivile MSCAN modulis mobiliesiems įrenginiams. MSCAN – mobilioji skenavimo aplikacija leidžianti dirbti su Rivile GAMA programa realiuoju laiku. Aplikacija gali būti paleidžiama bet kuriame mobiliajame įrenginyje, turinčiame internetinę naršyklę. Šis modulis skirtas vartotojams, norintiems dirbti patogiau ir našiau, spręsti prekių atrinkimo ir pajamavimo uždavinius:
  1. prekių atrinkimui, įvedus pardavimo, pirkimų grąžinimo ar vidinio judėjimo operacijas;
  2. prekių pajamavimui, įvedus pirkimo, pardavimų grąžinimo ar vidinio judėjimo operacijas;
  3. atrinktų kiekių sutikrinimui su buhalterinėmis operacijomis;
  4. kiekių buhalterinėse operacijose pakoregavimui pagal atrinktus kiekius;
  5. kaupiklio operacijų formavimui;
  6. prekių skaičiavimui inventorizacijos metu.
  Prekių skenavimas gali būti atliekamas su kaupikliu. Jei aplikacija paleidžiama mobiliajame telefone ar planšetėje, su atskiru skeneriu, kuris palaiko belaidžio ryšio technologiją. Išsamesnė informacija apie MSCAN modulį pateikta čia.
 • naujasis Rivile EPI sprendimas elektroninei prekybai. Naujoje versijoje realizuota techninė galimybė kurti ir pritaikyti integracijas su kitomis išorinėmis el. komercijos platformomis ir sistemomis (REST API). Tiesioginis pardavimų importas iš Shopify sistemos tapo I-uoju įgyvendintu uždaviniu. Analogiškai galima turėti importus iš kitų el. komercijos sistemų: eBay, Amazon, Etsy, WooCommerce (WordPress), Prestashop ir t.t. Plačiau skaitykite čia.

Apie iškilusius poreikius informuokite el. paštu rivile@rivile.lt arba +370 5 2395535. Jei jus aptarnauja Rivile partneris, kreipkitės partnerio kontaktais.

Išnaudokite visas Rivile GAMA galimybes!
Jūsų Rivile kolektyvas

Kitos aktualijos

Startavo testavimas, sertifikavimas ir jau pilnas nemokamas nuotolinis Rivile GAMA kursas

Norintys auginti kompetenciją, įsivertinti įgytų žinių lygį, tuo pačiu taupyti mokymosi laiką, didinti pasitenkinimą darbu tai gali atlikti su nemokamu nuotoliniu Rivile GAMA kursu!

Startavo nemokamas nuotolinis Rivile GAMA kursas (beta versija) pradedantiesiems

Verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemas kurianti „Rivile“ antri metai tapo „Gazelės“ nominante. Pernai sėkmės laidininku buvo