Paslaugos

UAB "Rivilė" konsultantai mielai jums suteiks būtinas paslaugas

INTERNETINIS GIDAS

Modernios sistemos pasižymi bendruomeniniam naudojimui ir plėtimui pritaikytais internetiniais gidais. Mes Jums sukūrėme tokį gidą, kuriame pateikta visa aktuali informacija apie Rivile GAMA ir susijusių produktų naudojimą. Gidas nuolatos pildomas, skirtas pradedantiesiems ir pažengusiems Rivile GAMA vartotojams: administratoriams, kurie instaliuoja programą, naujina programos versiją, programuotojams bei internetinių modulių specialistams. Pradedantiesiems yra speciali tema „Pirmieji žingsniai“, labai naudingi video, žinių patikrinimo testai. Pažengusiems – naudingi aprašymai, kur pateikiama visa temos esmė. Gidas yra suskaidytas į temas ir potemes, turi labai greitą bei galingą paiešką. Kviečiame Jus skaityti, dalintis klausimais, teikti savo medžiagą pildymui ir augti kartu!

NEMOKAMAS KURSAS

Norinčius savarankiškai išmokti Rivile GAMA ar atskirus modulius, kviečiame nemokamai naudotis „Rivile akademija“ nuotoliniu kursu. Kursas yra užpildytas išsamia medžiaga: aprašymais, uždaviniais, jų detaliais sprendimais ir filmuota medžiaga. Medžiaga skirta pradedantiems dirbti su Rivile GAMA programa apima pagrindinius programos modulius, pateikia bazines darbo su programa žinias. Plačiau
Visi pageidaujantys gali nemokamai laikyti žinių patikrinimo testus, registruotis egzaminams ir gauti Rivile GAMA specialisto sertifikatus. Testų laikymas yra nemokamas, laikymų kiekis neribojamas. Testai suskirstyti pagal temas, kiekvienai temai parenkama atsitiktine tvarka po 10 klausimų. Testo laikas neribojamas, vidutiniškai trunka apie 10 min. Užbaigus testą, pateikiamas galutinis jo įvertinimas balais. Taip pat yra suteikta galimybė peržiūrėti kiekvieno klausimo įvertinimą bei istorinius ankstesnių laikymų rezultatus. Galutinius testo rezultatus galima bendrinti socialinėje erdvėje.

SERTIFIKAVIMO SISTEMA

Kviečiame laikyti egzaminą su 50% nuolaida ir tapti sertifikuotu Rivile GAMA specialistu. Egzaminas yra sudarytas iš testo (50%) ir praktinės užduoties (50%). Užbaigus egzaminą, pateikiamas kiekvienos jo dalies įvertinimas balais. Suteikta galimybė peržiūrėti kiekvieno klausimo įvertinimą bei ankstesnių laikymų rezultatus.
Išlaikiusiems egzaminą, gavusiems bendrą įvertinimo balą ne mažesnį nei 70 %, yra išduodamas sertifikatas. Sertifikatas teikiamas kiekvienam egzaminui atskirai. Kiekvienam dalyviui suteikiama skaitmeninė ir fizinė jo kopija. Egzaminai sertifikatui gauti laikomi Rivile egzaminavimo centruose, iš anksto užsiregistravus. Išduotus sertifikatus galima bendrinti socialinėje erdvėje.

Egzaminai yra dviejų sričių:

 • Rivile GAMA pagrindų egzaminas:
  • teorinė dalis (testas)  – 30 klausimų , skiriamos 45 minutės;
  • praktinė užduotis – atliekama su Rivile GAMA programa,  skiriama 1 val. 30 min.
 • Rivile GAMA algų ir personalo egzaminas:
  • teorinė dalis (testas)  – 20 klausimų , skiriamos 45 minutės;
  • praktinė užduotis – atliekama su Rivile GAMA programa,  skiriama 1 val. 30 min.

Rivile GAMA pagrindų mokymasis trunka apie 40 valandų, Algų/personalo – apie 20 valandų. 
Galutinė egzamino laikymo kaina 100 Eur.

KONSULTACIJOS IR TECHNINĖ PAGALBA

UAB „Rivilė“ savų programinių produktų klausimais konsultuoja klientus telefonu, pas klientą arba UAB „Rivilė“ patalpose pagal įkainius, numatytus aptarnavimo sutartyje. Jei reikia, galime atvykti įdiegti demonstracines programų versijas (kreipkitės nurodytais telefonais dėl detalesnio suderinimo).

Programų diegimai

UAB „Rivilė“ darbuotojai savo klientams diegia savo kurtus programinius produktus, apmoko klientus dirbti su jais, pateikia detalią programinių produktų dokumentaciją. Turimas platus atstovų tinklas darbus leidžia atlikti greitai ir kokybiškai. Norintiems, galima išbandyti demonstracines versijas.

Užsakomasis programavimas

Pagal klientų pageidavimus atliekame užsakomuosius programavimo darbus. Esant poreikiui pasitelkiame į pagalba patikimus partnerius.
UAB "Rivilė" konsultantai mielai jums suteiks ir kitas būtinas paslaugas

Klientų konsultavimas

+370 5 2395535
arba
Nuotolinė pagalba

Atstovai

Jei esate ne Vilniaus regione,
pasirinkite konsultantą iš
atstovų sąrašo.

UAB „Rivilė“ partneriai

UAB „Advantes technologies“

Glaudžiai bendradarbiauja su partneriu UAB „Advantes technologies“, kuris teikia įvairias įmonės efektyvumo gerinimo paslaugas:

 • Strategijų rengimas
 • Procesų efektyvinimas
 • IT sistemų diegimas
 • Programinių robotų diegimas (RPA)
 • Užsakomasis programavimas
 • Mokymai ir kvalifikacijos kėlimas
Advantes-technologies-logo