Nominacijos liudija: Rivile eina teisinga linkme ir turi potencialo augti

Rugsėjo pradžioje „Rivile“ pasiekė džiugi žinia: kompanija pateko į „TOP įmonė 2022“ – patikimiausių, stabiliausių ir pelningiausių įmonių sąrašą. Ne mažiau džiugi buvo ir pirmojo rudens mėnesio pabaiga: trisdešimt metų verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemas kurianti „Rivile“ priimta į daugiau kaip 60 technologijų sektoriaus bendrovių vienijančią asociaciją „Unicorns Lithuania“.

Pasak dr. Viliaus Kontrimo, atsakingo už įmonės strateginį valdymą, narystė asociacijoje „Unicorns Lithuania“ žymi naują Rivile prekės ženklo įvaizdžio erą. „Tai yra laiptelis tapti vienaragiu, o mes to ir siekiame. Kuriame produktus, orientuotus į užsienio rinkas, daug į tai investuojame, ateityje tikimės augimo ne procentais, o kartais. Džiaugiamės, kad pokyčius pastebime ne tik patys, bet ir žmonės iš išorės“, – džiaugėsi V. Kontrimas.

O štai „TOP įmonė 2022“ nominacija atspindi kitą verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemų kūrėjos stiprybę. Ne paslaptis: nemažai įmonių, planuodamos didelę plėtrą, priima sprendimą būti nuostolingomis, veiklą vykdyti iš investuotojo ar investuotojų pinigų. „Rivile“ pasirinko subalansuotą kelią. „Mums pavyko rasti balansą tarp didelių investicijų į ateitį ir tvaraus finansinio rezultato dabar. Jaučiame labai didelę atsakomybę prieš klientus, o jų turime išties labai daug: vienas trečdalis Lietuvos įmonių tiesiogiai arba netiesiogiai naudojasi mūsų produktais, todėl privalome labai atsakingai žiūrėti į finansinį tvarumą ir tęstinumą“, – pabrėžė įmonės veiklos strategas.

Šiuo metu Lietuvoje veikia apie 170 tūkst. įmonių, o „TOP įmonė 2022“ kriterijus atitinka apie 10 tūkst. arba 6 proc. įmonių.

Tiesą pasakius, derlingi įvertinimais ir nominacijomis bendrovei „Rivile“ buvo visi šie metai. Ji pateko į „Financial Times“ TOP 1000 greičiausiai augusių Europos įmonių sąrašą. TOP 1000 sąraše atsidūrusios „Rivile“ pajamų augimas siekė 166 proc., 2020 m. bendrovės apyvarta sudarė 3,9 mln. Eur, kai 2017 m. – 1,5 mln. Eur.

„Tai, kad mus pastebėjo ir tarptautinė bendruomenė, labai prisidėjo prie įmonės įvaizdžio ir vidinio pasididžiavimo. Įmonės darbuotojams „Financial Times“ padarė didelį įspūdį ir yra labai svarbus. Šis įvertinimas vainikavo didelių per pastaruosius ketverius metus vykusių pasikeitimų etapą. Manau, kad tai mums ateityje padės susirasti partnerių, klientų ir atstovų užsienio rinkose“, – teigė V.Kontrimas.

Gerai žinomus įmonės sprendimus greitai papildys debesų kompiuterijos verslo valdymo sistemos, orientuotos į sparčią verslo plėtrą užsienyje. „Turime didelių ambicijų žengti į užsienį, sutelkėme dėmesį į naujų produktų kūrimą – tai davė savo rezultatus. Nominacijos liudija, kad einame teisinga linkme, turime potencialo augti. Darome tai, ką mokame geriausiai ir tai darome geriausiai, indėlį įneša kiekvienas įmonės darbuotojas“, – pabrėžė Evaldas Žiedelis, atsakingas už „Rivile” pardavimus ir plėtrą.

Ant laurų „Rivile“ užmigti nežada. Geidžiamiausias jos vadovų įvertinimas – gauti tarptautinį pripažinimą verslo valdymo sistemų (ERP) reitinguose: Forrester, Gartner ar pan. Kitas siekis – patekti tarp geidžiamiausių darbdavių. „Įmonės rodikliai geri, maža darbuotojų kaita, aukšti atlyginimai, gera ir šilta atmosfera sufleruoja, kad esame potencialūs kandidatai šiai nominacijai gauti“, – teigė V. Kontrimas.

Plačiau: vz.lt

Kitos aktualijos

Spartus “Rivile” augimas įvertintas “Financial Times”

“Rivile” džiaugiasi nauju įvertinimu – vieta prestižiniame “Financial Times” sparčiausiai augusių Europos įmonių tūkstantuke.

Su Rivile valdoma jau 19 mlrd. eurų Lietuvos įmonių apyvartos

Verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemas kurianti „Rivile“ antri metai tapo „Gazelės“ nominante. Pernai sėkmės laidininku buvo šiuolaikiškas požiūris į verslą ir klientus bei strateginio investuotojo „Advantes