Rinkoje – inovatyvi verslo valdymo ir apskaitos sistema „Rivile ERP“ debesijoje

Naujausias UAB „Rivilė“ produktas – „Rivile ERP“ – suteikia galimybę verslą valdyti ir apskaityti inovatyviai debesijoje. Nuo šiol įmonė siūlo du pagrindinius produktus: naują debesų produktą „Rivile ERP“ ir klientų infrastruktūroje diegiamą labai populiarią sistemą „Rivile GAMA“.

UAB „Rivilė“ produktai yra verslo valdymo sistemos (angl ERP – enterprise resource planning), kurių sudėtyje integruota apskaitos sistema. ERP – tai įmonių išteklių planavimas, programinės įrangos sistema, turinti integracinių sprendimų rinkinį, kurią organizacijos naudoja įvairiems verslo procesams ir funkcijoms įvairiuose skyriuose ar padaliniuose valdyti ir racionalizuoti. Tai bendrovės specialistai perkėlė į debesiją ir teikia visas paslaugas, įskaitant duomenų saugojimą, apdorojimą, tinklus, programinę įrangą ir sistemos atnaujinimus.

Sistema suteikia galimybę pagerinti organizacijos efektyvumą, naudojantis finansiniais duomenimis realiuoju laiku ir automatizuojant įprastas užduotis.

„Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje debesų kompiuterija pagrįstos ERP sistemos įgauna konkurencinį pranašumą. Jos yra lanksčios, taupo sąnaudas, yra prieinamos iš visur, kur yra interneto ryšys ir pasižymi geresnėmis funkcijomis. Šios sistemos suteikia įmonėms galimybę prisitaikyti prie rinkos pokyčių, patenkinti klientų poreikius, efektyviai racionalizuoti veiklos procesus ir yra labai svarbi šiuolaikinių organizacijų priemonė“, – teigė dr. Vilius Kontrimas, atsakingas už UAB „Rivilė“ strateginį valdymą.

„RIVILE ERP“ – paprasčiau, greičiau, išmaniau

Produkto vadovas Singaras Tribė pabrėžė, kad „Rivile ERP“ verslo valdymo ir apskaitos sistema nereikalauja papildomų investicijų serveriui pirkti, jo nuolatinei priežiūrai ir atnaujinimui, organizacijoje galima apsieiti be brangių IT specialistų. Tai leidžia įmonei koncentruotis į savo pagrindinę veiklą.

„Rivile ERP“ diegimo procesas yra greitas ir paprastas, sistema prieinama 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę iš bet kokio įrenginio, turinčio interneto ryšį. Tai suteikia didelį lankstumą organizuojant darbus ir leidžia darbuotojams dirbti iš bet kurios pasaulio vietos. Patogi ir intuityvi sistemos vartotojo sąsaja leidžia greitai perprasti jos veikimo principus, pagrindinės funkcijos įsisavinamos vos per kelias valandas“, – produktą apibūdino S. Tribė.

Produktas labiausiai orientuotas į smulkiąsias ir vidutines įmones, gali būti naudojamas įvairiems verslams valdyti ir efektyvinti.

Patogi visiems

Programa leidžia vykdyti visą įmonės buhalterinę apskaitą pagal nūdienos mokestinius reikalavimus. Įmonės atstovai taip pat pabrėžia, kad sistema turi ypač daug naudingų funkcijų, skirtų prekybos ir paslaugų įmonėms, leidžiančių efektyvinti vadybininkų ir jų vadovų darbą: formuoja pirkimų ir pardavimų užsakymų, prekių gavimo ir nurašymo sandėlyje, atsargų tikslinimo operacijas, pirkimų ir pardavimų sąskaitas-faktūras, administruoja pirkėjų bei tiekėjų sutartis ir prekių bei paslaugų kainas ir nuolaidas įvairiais pjūviais, kontroliuoja prekių likučių judėjimą, klientų skolas ir atsiskaitymus.

„Rivile ERP“ siūlo tikslią ir išsamią prekių likučių judėjimo apskaitą, lanksčią prekių kainodarą, suteikia galimybę prekybos ir paslaugų įmonėms operatyviai prekiauti visuose – elektroninės, didmeninės ir mažmeninės – prekybos kanaluose, išpildant įvairius kliento užsakymo vietos, atsiskaitymo, prekių ir paslaugų pristatymo poreikius.

„Mūsų komanda visada pasiruošusi suteikti techninį palaikymą klientams operatyviai sprendžiant visus ERP klausimus ir problemas. Kartu siūlome platų mokymo ir konsultavimo paslaugų spektrą: kiekvienas klientas gauna reikalingus įrankius ir žinias sėkmingai naudotis sistema. Tai padeda greičiau efektyvinti įmonės procesus, taupyti išlaidas ir auginti pajamas“, – patikino V. Kontrimas.

Pristatydama savo naują produktą, „Rivilė“ siunčia gerą žinią: iki 2024 m. birželio 1 dienos „Rivile ERP“ programa siūlo naudotis nemokamai, norint pasinaudoti šia galimybe, būtina užsiregistruoti iki 2023 m. lapkričio 1 d.

Raktas į verslo vaizdą

Daugiau kaip trisdešimt metų verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemas kurianti ir diegianti UAB „Rivilė“ nuolat verslui siūlo naujų sprendimų, didinančių efektyvumą, taupančių lėšas ir darbuotojų laiką.

Bendrovės atstovai pastebi, kad pastarąjį dešimtmetį verslo aplinka labai pasikeitė: ūgtelėjo veiklos skaitmenizavimo lygis, padaugėjo nuotolinio darbo, sprendimų priėmimas grindžiamas duomenimis, dėmesys skiriamas ekonomiškumui ir tvarumui. Debesija pagrįstos ERP sistemos evoliucionavo ir atitinka kintančius poreikius, tapo svarbesnės nei bet kada anksčiau įmonėms, siekiančioms klestėti šiuolaikinėje rinkoje.

Ekspertų teigimu, nūdienoje ERP sistema yra raktas į bendrą 360 laipsnių verslo vaizdą. Ji padeda pereiti nuo skirtingų prie veiksmingų realiojo laiko duomenų, kuriuos galima naudoti įmonės rezultatams didinti. ERP statistinėse apžvalgose teigiama: įdiegus ERP, net 95 % įmonių buvo patobulinti verslo procesai. Sutrumpėjęs procesų laikas, glaudesnis bendradarbiavimas ir centralizuota duomenų sistema – šias tris didžiausias naudas per apklausą įvardijo įmonės, besinaudojančios ERP sistema.

Kitos aktualijos

Rivile skaitmeniniai sprendimai taupo laiką ir lėšas

Verslo sėkmė reikšminga dalimi priklauso nuo procesų optimizavimo. Daugiau kaip trisdešimt metų verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemas kurianti UAB „Rivilė“ nuolat verslui siūlo naujų

Su Rivile EDI (EKO) – efektyvu ir paprasta

Efektyvu ir paprasta – taip dviem žodžiais galima apibūdinti Rivile EDI (EKO) sistemą. UAB „Rivilė“ specialistų sukurtas sprendimas leidžia sklandžiai, greitai ir patikimai keistis dokumentais