Sėkminga kartų kaita

Sėkminga kartų kaita. Labai džiaugiamės galėdami pasidalinti, kad UAB „Rivilė“ plečiasi, pereina į naują veiklos etapą ir pritraukė strateginį investuotoją UAB „Advantes technologies“. Advantes technologies ir Rivilė nusprendė sujungti energiją ir patirtį, kad tapti vienareikšme apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistemų rinkos lydere smulkaus ir vidutinio verslo segmente. Sėkminga kartų kaita yra didelis laimėjimas visai Rivilės ekosistemai.

Kodėl reikia stiprinti pajėgas. Apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistemų rinka Baltijos šalyse patirs keturis svarbius pokyčius:
· konsolidacija šalies / regiono lygmenyje
· stiprų produktų vystymą pažangiomis technologijomis
· maksimalų užduočių automatizavimą
· klientų aptarnavimo gerinimą

Tik pačios stipriausios apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistemų įmonės įveiks šiuos pokyčius ir užsitikrins tvirtą padėtį rinkoje.

Rivilė yra viena iš populiariausių apskaitos, finansų valdymo ir verslo valdymo sistemų Lietuvoje (2016 metų UAB „Informacinės konsultacijos“ atliktas tyrimas), tai stabilus ir funkcionalus produktas veikiantis tiek 1 žmogaus įmonėje, tiek didelėse korporacijose, visą šalį apimantis partnerių ir atstovų tinklas, efektyvios duomenų apsikeitimo sistemos, puiki IT konsultantų komanda, vienos geriausių darbo sąlygų rinkoje, stabili finansinė padėtis, šalyje vertinamas prekės ženklas. Daugiau nei 30 000 įmonių apskaita vedama su Rivile-GAMA, produktus yra įsisavinę daugiau kaip 8.000 apskaitos specialistų. 2017 m. bendrovė gavo 1,89 mln. eurų pajamų ir uždirbo 0,56 mln. eurų pelno prieš mokesčius.

Rivilės akcininkai džiaugiasi nauda įmonės klientams ir darbuotojams: „Esame tikri, kad su nauja komanda užsitikrinsime lyderiaujančios pozicijos išlaikymą ir visi esami ir būsimi klientai gali būti ramūs, kad pasirinko tinkamiausią apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistemą. Tai reiškia, kad toliau būsimi patikimas partneris ir patrauklus darbdavys, liekame įmonės valdyme“.

Advantes technologies tai išskirtinė verslų našumo didinimo ir automatizavimo bendrovė, kuri klientams gali integruotai parengti verslo strategiją, pertvarkyti procesus, įdiegti juos įgyvendinančias IT sistemas ir apmokyti žmones. Bendrovė planuoja augti tvirtai ir ramiai visais būdais – organiškai, per strategines partnerystes ir įsigijimus. Vadovas Vilius Kontrimas teigia, kad „Matome dideles galimybes augti regioniškai, o vėliau su atitinkamais produktais globaliai. Mūsų ateities produktai – dirbtiniu intelektu grįstos ekspertinės sistemos skirtos kokybiškesniam sprendimų priėmimui ir procesų automatizavimui. Investicija į Rivilę mums yra strateginis žingsnis. Pirmiausiai veikti per Rivilės ekosistemą yra didelė privilegija ir atsakomybė, mes būtinai užtikrinsime visos ekosistemos įdirbį ir tęstinumą, dirbsime partneriškai ir gerbsime kas jau sukurta. Antra tai didelė galimybė, nes Rivilės produktai yra kiekvienos įmonės stubure ir leis sklandžiai integruoti visas mūsų paslaugas tam, kad klientų verslai būtų našesni ir labiau automatizuoti. Ateiname su patirtimi kaip turi veikti ambicingas rinkos lyderis“.

Vilius Kontrimas yra Advantes technologies steigėjas ir vadovas. Viliaus pagrindinės kompetencijos yra: verslo strategija ir plėtra, našumo didinimas, pardavimai, projektų, inovacijų bei technologijų valdymas. Vilius yra buvęs ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, plėtros ir infrastruktūros direktorius, anksčiau kūrė ir vadovavo savo verslams, paskutinius 4 metus dirbo IT, infrastruktūros, pardavimų, įmonės tobulinimo direktoriumi Kesko Senukai įmonėje. Viliaus vedami verslai pelningai augo visu vadovavimo laikotarpiu, sklandžiai įveikė ekonominę 2008 – 2009 krizę. Vilius įgijo daktaro laipsnį KTU pasirinkęs dirbtinio intelekto temą, verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį bei statybų inžinerijos magistro laipsnį VGTU, informacinio verslo bakalauro laipsnį VU.

Advantes technologies vadovas Vilius Kontrimas pabrėžia naudą visai Rivilės ekosistemai: „Geriausias augimas yra kai auga visų ekosistemos dalyvių sėkmė – klientų, partnerių, atstovų, darbuotojų, investuotojų. Pirmiausiai kiekvienam Rivilės klientui galėsime pasiūlyti verslo našumo ir automatizavimo padidinimo sprendimą, išauginsime Rivilės pajėgumus, priimsime naujų darbuotojų“.

Artimiausi žingsniai. Advantes technologies ir Rivilės sujungtas valdymas startuoja pilna apimti 2018 rugsėjo 1 dieną ir sieks juntamai padidinti Rivilės pajėgumus per 2019 metus, pilnai paleisti naujos kartos produktų kūrimą, aktyviai ieškoti galimybių konsoliduoti panašias įmones. Iki rugsėjo 1 dienos suplanuota susipažinti su atstovais, partneriais, klientais, kitais ekosistemos dalyviais ir aptarti bendrus veiklos planus. Visos esamos sutartys ir susitarimai galioja toliau, Rivilė tęsia savo įprastinę veiklą.

Tikime šio įvykio nauda mums visiems ir mielai laukiame klausimų, jei tokių kiltų perskaičius visą pranešimą. Iki smagaus!

Marius Urbonas
Virgilijus Žutautas
Vilius Kontrimas

Kontaktai:
p. Vilius Kontrimas
El.p.: vilius.kontrimas@advantes.tech
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/viliuskontrimas/

Kitos aktualijos

„Rivile ERP“ – įrankis efektyviai apskaitai ir verslo valdymui

UAB „Rivilė“ išleido į rinką debesijos technologijų pagrindu veikiančią modernią verslo valdymo ir apskaitos sistemą ERP (angl. Enterprise Resource Planning), kuri yra intuityvi, funkcionali, greita ir patogi vartojimui. Sistema puikiai pritaikyta vidutinėms ir smulkioms prekybos bei paslaugų įmonėms ERP leidžia detaliausiame lygmenyje apskaityti ir valdyti atsargų likučius,  prekių bei paslaugų kainodarą ir yra labai patogi […]

Nauji Rivile internetiniai produktai naujiems ir esamiems klientams

UAB „Rivilė“ internetinių produktų šeimą papildė Rivile MGAMA. Nuo šiol įmonė klientams siūlo naujus sprendimus debesijoje: Rivile MGAMA – internetinį portalą dirbti su pagrindine sistema Rivile GAMA, orientuotą į esamus ir naujus