Diegia ir aptarnauja

Populiariausios apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistemos Rivilė-GAMA ir kitų mūsų produktų oficialus diegėjų sąrašas.

Rivilė - klientams6

UAB „Rivilė“
Geležinio Vilko g. 5, LT-03131, Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2151379
El. p: rivile@rivile.lt
www.rivile.lt

UAB „ATEA“
J.Rutkausko g. 6, LT-05132, Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 239 78 33
El. p: info@atea.lt
www.atea.lt

UAB „Fennecus“
Kauno g. 36 – 304, LT-03202, Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2330420, +370 686 51903
El. p: info@fennecus.lt
www.fennecus.lt

UAB „Bitsoftas“
Kovo 11-osios g. 16, Grigiškės, LT-27105, Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 682 50093
El. p: saulius.palijanskas@bitsoftas.lt
www.bitsoftas.lt

UAB „Kauno RIVILĖ“
Šiaudinės g. 2 – 68, Raudondvario k., LT-54136, Kauno raj, Lietuva
Tel.: +370 611 33112 Aurimas Blažys, +370 699 99369 Gediminas Ustinavičius
El. p: aurimas@rivile.lt, gedas@surf.lt

Vytautas Tautkevičius
Ukmergės g. 4 – 9, Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 699 99533
El. p: vytas@rivile.lt

UAB „Pajūrio auditas“
Svajonės g. 40-205, 94101, Klaipėda
Tel.: +370 46 382284,
+370 618 62501 Renata Eisinienė,
+370 698 30191 Arūnas Bučys.
El. p: info@pajurio-auditas.lt,
renata@pajurio-auditas.lt
http://www.pajurio-auditas.lt

IĮ „Gyba“
Prienų g. 4, Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 616 74486 Vilma Balčiūnienė
El.p: vilma@gyba.lt
http://www.gyba.lt

UAB „Aistis ir Ko“
Rotušės a. 16, Alytus, Lietuva
Tel.: +370 686 16361 Vladas Vrubliauskas
El. p: info@aistis.lt
http://www.aistis.lt

Astos Dvaranauskienės IĮ
Pulko g. 34 – 1, Alytus, Lietuva
Tel.: +370 689 83230 Asta,
+370 685 85815 Vytas
El. p: asta@alneta.lt

Arūnas Deniušis
Marijampolė, Lietuva
Tel.: +370 699 96407
El. p: arudeni@gmail.com

Povilas Rutkauskas
Marijampolė, Lietuva
Tel.: +370 600 36323
El. p: povilas@morita.lt

Virginijus Kalinauskas
Kudirkos g. 18a, Mažeikiai, Lietuva
Tel.: +370 686 36532
El. p: vkalinauskas@yahoo.com

UAB „Panevėžio RIVILĖ“
Vilniaus g. 7, Panevėžys, Lietuva
Tel.: +370 45 429305,
+370 686 56645 Virginija Povilaitienė
El. p: virginija@rivile.lt, panevezys@rivile.lt

UAB „Idėjų pasaulis“
Tilžės g. 170 – 207b, LT-5400, Šiauliai, Lietuva
Tel.: +370 41 524404,
+370 685 18555 Vilma Paulauskienė
El. p: info@idejupasaulis.lt
http://www.idejupasaulis.lt

UAB „Idea Optima“
Draugystės pr. 6-17, LT-77146, Šiauliai, Lietuva
Tel.: +370 687 23494
Mindaugas Tamutis
El. p: info@ideaoptima.lt
http://ideaoptima.lt

MDS Service
Vytauto g. 67, Tauragė, Lietuva
Tel.: +370 8 612 85885 Alvydas Petkus
El.p: alvydas.petkus@gmail.com

UAB „Virtualios Sistemos“
Respublikos 34-3, Telšiai, Lietuva
Tel.: +370 444 51020, +370 612 97140
Ridas Petrikas
El. p: ridas@vs.lt
https://www.vs.lt/

G.Braždžiaus kompiuterinių paslaugų įmonė
Utena, Lietuva
Tel.: +370 686 07671 Gediminas Brazdžius,
+370 686 07695 Vytautas Brazdžius/
El. p: jengo@uvb.lt , vytas@uvb.lt

Atstovas: UAB „SYSadminas“
Utena, Lietuva
Tel.: +370 610 18762 Mantas Liobė
El.p: info@sysadm.lt
https://www.sysadm.lt/

R. Plečkaičio įmonė (Sonex patalpose)
Vilkaviškis, Lietuva
Tel.: +370 342 43755,
+370 682 24127
Raimondas Plečkaitis
El. p: pleckaitis@freemail.lt, graziskiai@yahoo.com

UAB „Aistis ir Ko”
Druskininkai, Lietuva
Tel.: +370 686 16361 Vladas Vrubliauskas
El. p: info@aistis.lt 
http://www.aistis.lt 

SIA POSS.LV
Rigas 12-19,  Salaspils, Latvija
Tel.: +371 263 04080
Arturs Brokans
El. p: arturs@poss.lv

Uždaryti