UAB „Rivile“

Centrinė būstinė

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Geležinio Vilko g. 5, LT-03131, Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 521 51379
El. p.: rivile@rivile.lt

rivile.lt

UAB „Fennecus“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Kauno g. 36 – 304, LT-03202, Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 523 30420, +370 686 51903
El. p.: info@fennecus.lt

fennecus.lt

UAB „Bitsoftas“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Kovo 11-osios g. 16, Grigiškės, LT-27105, Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 682 50093
El. p.: saulius.palijanskas@bitsoftas.lt

bitsoftas.lt

Arnoldo Ramanausko konsultacinė firma

Sidabrinis partneris

Produktas: Rivile ERP

A. Vivulskio g. 16-11, LT-03115, Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 685 30319
El. p.: arnisram@gmail.com

UAB „Kauno RIVILĖ“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Šiaudinės g. 2 – 68, Raudondvario k., LT-54136, Kauno raj, Lietuva
Tel.: +370 611 33112 Aurimas Blažys, +370 699 99369 Gediminas Ustinavičius
El. p.: aurimas@rivile.lt , gedas@surf.lt

Vytautas Tautkevičius

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Ukmergės g. 4 – 9, Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 699 99533
El. p.: vytas@rivile.lt

MB „VVS konsultacijos“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Mauručių g. 29, Kaunas
Tel.: +370 615 99101 Žydrūnas Klevas
El. p.: info@vvskonsultacijos.lt

UAB „Pajūrio auditas“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Svajonės g. 40-205, 94101, Klaipėda
Tel.: +370 463 82284 , +370 618 62501 Renata Eisinienė , +370 698 30191 Arūnas Bučys
El. p.: info@pajurioauditas.lt, renata@pajurioauditas.lt

pajurioauditas.lt

UAB „Gyba“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Prienų g. 4, Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 616 74486 Vilma Balčiūnienė
El.p.: vilma@gyba.lt

gyba.lt

UAB „MBS Consult“

Sidabrinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Taikos pr. 5-215, Klaipėda
Tel.: +370 656 32311 Martynas Balskus
El. p.: rivile@mbs.lt

UAB „Aistis ir Ko“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Rotušės a. 16, Alytus, Lietuva
Tel.: +370 686 16361 Vladas Vrubliauskas
El. p.: info@aistis.lt

aistis.lt

Astos Dvaranauskienės IĮ

Sidabrinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Pulko g. 34 – 1, Alytus, Lietuva
Tel.: +370 689 83230 Asta, +370 685 85815 Vytas
El. p.: asta@alneta.lt

Arūnas Deniušis

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Marijampolė, Lietuva
Tel.: +370 699 96407
El. p.: arudeni@gmail.com

Virginijus Kalinauskas

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Kudirkos g. 18a, Mažeikiai, Lietuva
Tel.: +370 686 36532
El. p.: vkalinauskas@yahoo.com

UAB „Panevėžio Rivilė“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Vilniaus g. 7, Panevėžys, Lietuva
Tel.: +370 454 29305, +370 630 09889, +370 682 50093 Saulius Paljanskas
El. p.: panevezys@rivile.lt, pagalba@panriv.lt

UAB „Idėjų pasaulis“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Tilžės g. 170 – 207b, LT-5400, Šiauliai, Lietuva
Tel.: +370 415 24404, +370 685 18555 Vilma Paulauskienė
El. p.: info@idejupasaulis.lt

idejupasaulis.lt

UAB „Idea Optima“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Draugystės pr. 6-17, LT-77146, Šiauliai, Lietuva
Tel.: +370 687 23494 Mindaugas Tamutis
El. p.: info@ideaoptima.lt

ideaoptima.lt

MDS Service

Sidabrinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Vytauto g. 67, Tauragė, Lietuva
Tel.: +370 612 85885 Alvydas Petkus
El.p.: alvydas.petkus@gmail.com

UAB „Virtualios Sistemos“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Respublikos g. 49-2, Telšiai, Lietuva
Tel.: +370 444 51020, +370 612 97140 Ridas Petrikas
El. p.: ridas@vs.lt

G.Braždžiaus KPĮ IĮ

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Aukštakalnio g. 108-7, Utena, Lietuva
Tel.: +370 686 07671 Gediminas Brazdžius, +370 686 07695 Vytautas Brazdžius
El.p.: info@gelbekit.lt

gelbekit.lt

UAB „SYSadminas“

Sidabrinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

J. Basanavičiaus g. 49A-305, LT-28241, Utena, Lietuva
Tel.: +370 610 18762 Mantas Liobė
El.p.: mantas@sysadm.lt

sysadm.lt

UAB „Aistis ir Ko“

Auksinis partneris

Produktas: Rivile GAMA, Rivile ERP

Druskininkai, Lietuva
Tel.: +370 686 16361 Vladas Vrubliauskas
El. p.: info@aistis.lt

aistis.lt

SIA POSS.LV

Sidabrinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Rigas 12-19, Salaspils, Latvija
Tel.: +371 263 04080 Arturs Brokans
El. p.: arturs@poss.lv

IĮ „Gamalitera“

Sidabrinis partneris

Produktas: Rivile GAMA

Sodų g. 49-3, Palanga, Lietuva
Tel.: +370 687 90294 Saulius Jasiūnas
El. p.: gamalitera@gmail.com