Startavo nemokamas nuotolinis Rivile GAMA kursas (beta versija) pradedantiesiems

Norintys savarankiškai išmokti Rivile GAMA ar atskirus modulius jau turi galimybę nemokamai naudoti nuotolinio mokymo kurso beta versiją. Kursas užpildytas išsamia medžiaga – aprašymais, uždaviniais ir jų detaliais sprendimais, testais ir filmuota medžiaga.

Medžiaga skirta pradedantiems dirbti su Rivile GAMA programa, apima pagrindinius programos modulius, pateikia bazines darbo su programa žinias. Kursas gali būti naudojamas organizuojant pradinius apmokymus įmonėse, mokymo centruose ir įstaigose.

Kviečiame nuosekliai studijuoti visas pamokas, perskaityti medžiagą, išnaudoti nuorodas, išnagrinėti uždavinių sprendimų pavyzdžius, išbandyti savarankiškai išspręsti uždavinius.

Nemokamą nuotolinį Rivile GAMA kursą rasite čia.

Visi naudotojai tuo pačiu bus geriausi kritikai. Labai lauksime pastabų, klausimų ir atsiliepimų adresu rivile@rivile.lt , laiško temoje nurodant Rivile akademiją.

Toliau nuotolinis nemokamas Rivile GAMA kursas bus papildytas algų ir personalo modulio medžiaga, daugybe video filmukų, specialiais online testais ir galimybe sertifikuotis specialiuose Rivile centruose.

Nuoširdžiai Jūsų,
Rivile kolektyvas

Kitos aktualijos

Dirbame įprastai, papildomas darbo vietas aktyvuojame nemokamai

Rūpindamiesi Jūsų ir Rivile darbuotojų saugumu, veiklą vykdome nuotoliniu būdu, darbuotojams dirbant iš namų, užtikriname įprastą darbo procesą: 

Sėkminga kartų kaita

Sėkminga kartų kaita. Labai džiaugiamės galėdami pasidalinti, kad UAB „Rivilė“ plečiasi, pereina į naują veiklos etapą ir pritraukė strateginį investuotoją UAB „Advantes technologies“. Advantes technologies