Rivile skaitmeniniai sprendimai taupo laiką ir lėšas

Verslo sėkmė reikšminga dalimi priklauso nuo procesų optimizavimo. Daugiau kaip trisdešimt metų verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemas kurianti UAB „Rivilė“ nuolat verslui siūlo naujų sprendimų, didinančių efektyvumą, taupančių lėšas ir darbuotojų laiką. Rivile sistemų kuriami sprendimai leidžia įmonėms skaitmenizuoti procesus, operacijas atliekant vieno klavišo paspaudimu.

Didina tiekimo grandinės efektyvumą

Įmonės specialistų sukurta Rivile EDI (EKO) sistema jau naudojasi daugelis Lietuvos įmonių. Ji leidžia sklandžiai, greitai ir patikimai keistis dokumentais ir duomenimis tarp verslo subjektų iki 80% efektyviau: pasiūlymai, užsakymai, sąskaitos-faktūros ir kiti dokumentai vietoj popierinio formato gali būti teikiami per EDI (EKO) sistemą skaitmeniniu būdu. Naudodami šią sistemą, Rivile klientai galėtų sutaupyti iki 10 mln. Eur. per metus. Keitimosi elektroniniais duomenimis sprendimai yra vienodai svarbūs visų dydžių verslams.

Vienos sąskaitos-faktūros suvedimas į apskaitos sistemą, priklausomai nuo dokumento apimties, gali užtrukti nuo 1 iki 15 minučių, kartais net daugiau. Keičiantis dokumentais su Rivile EDI (EKO), jų nereikia vesti rankomis, skenuoti, tikrinti – sumažėja žmogiškų klaidų rizika tiek užsakovo, tiek tiekėjo pusėje, dokumentų kokybė užtikrinama 100 %.

Banko išrašo paėmimas ir importas sutrumpėjo rekordiškai

Įmonė ką tik pristatė automatinę banko išrašų paėmimo funkciją, kuri veikia greitai, paprastai ir efektyviai, vieno klavišo paspaudimu.

Taikant naujovę banko išrašo paėmimas ir importas sutrumpėjo iki 95%. Ji veikia su visais didžiaisiais Lietuvos bankais: Šiaulių banku, SEB banku, Citadele, Medicinos banku, Swedbank, Luminor bei Revolut banku. Banko išrašus importuojantiems darbuotojams nereikalingi prisijungimai prie banko, todėl išrašų importo procesą galima deleguoti platesniam darbuotojų ratui.

„Automatinė banko išrašų paėmimo funkcija leidžia greičiau ir patogiau sekti skolas, likučius, todėl galima verslą vykdyti greičiau, pagreitinti pinigų srautą ir pardavimus, taupyti buhalterio darbo laiką. Funkcija labai patogi skoloms administruoti“, – pabrėžė dr. Vilius Kontrimas, atsakingas už įmonės strateginį valdymą.

Sprendimą bendrovė naudoja ir pati. „Mes ir patys įsidiegėme šią sistemą. Dabar banko išrašus importuoja ne buhalteriai, o pardavimų skyriaus darbuotojai, nes jiems mokėjimų informacija yra aktualiausia“, – teigė Marius Rubinas, įmonėje atsakingas už skaitmeninius sprendimus.

M. Rubino, žodžiais, automatinė banko išrašų paėmimo funkcija naudingiausia toms įmonėms, kurios daro daug bankinių pavedimų arba privalo dažnai juos tikrinti, o jų veiklos pobūdis visiškai nesvarbus. „Nors funkcija – nauja, ji jau – paklausi“, – pasidžiaugė įmonės atstovas.

Susidomėjusiems „Rivile“ siunčia gerą žinutę: didžiajai daliai šiuo sprendimu besinaudojančių mažų ir vidutinių įmonių tai papildomai nieko nekainuos, o kitoms kaina priklausys nuo to, kiek dažnai ši funkcija bus naudojama bei kiek ir kokių dar turima integracijų.

Plačiau: vz.lt

Kitos aktualijos

Su Rivile EDI (EKO) – efektyvu ir paprasta

Efektyvu ir paprasta – taip dviem žodžiais galima apibūdinti Rivile EDI (EKO) sistemą. UAB „Rivilė“ specialistų sukurtas sprendimas leidžia sklandžiai, greitai ir patikimai keistis dokumentais

Nominacijos liudija: Rivile eina teisinga linkme ir turi potencialo augti

Rugsėjo pradžioje „Rivile“ pasiekė džiugi žinia: kompanija pateko į „TOP įmonė 2022“ – patikimiausių, stabiliausių ir pelningiausių įmonių sąrašą. Ne mažiau džiugi buvo ir pirmojo