Su Rivile valdoma jau 19 mlrd. eurų Lietuvos įmonių apyvartos

Verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemas kurianti „Rivile“ antri metai tapo „Gazelės“ nominante. Pernai sėkmės laidininku buvo šiuolaikiškas požiūris į verslą ir klientus bei strateginio investuotojo „Advantes technologies“ atėjimas. Šiemet reikšmingą nominaciją, pasak įmonės direktoriaus Evaldo Žiedelio, užtikrino nauji produktai, susiję su elektroniniu verslu, sustiprinta vadyba ir pajėgumai.Šiemet investicijos į produktų kūrimą ir verslo vystymą buvo padidintos 3 kartus ir viršijo 1 mln. Eur, toliau augo tiek darbuotojų, tiek klientų skaičius.

Beveik trisdešimt metų veikianti „Rivile“ anksčiau save vadino buhalterinės apskaitos sistemų kūrėja. Jau kuris laikas įmonė pirmiausia save pozicionuoja kaip verslo valdymo sistemų kūrėją. Pasak E. Žiedelio, virsmas įvyko natūraliai: „kai kurie klientai, įsigiję Rivile sistemas, iš mažų įmonių išaugo į didelius verslus su sudėtingais procesais ir dideliu darbuotojų skaičiumi. Augdami klientai mus skatino kurti verslo valdymo sistemų sprendimus ir funkcionalumus, todėl Rivile sistema funkcionalumu ir galimybėmis šiuo metu dažnai lenkia net ir didžiausias pasaulinio lygio verslo valdymo sistemas“.

Su Rivile valdoma jau 19 mlrd. eurų Lietuvos įmonių apyvartos

Vien per šiuos metus „Rivile“ sukūrė sistemą, leidžiančią automatiškai sudengti mokėjimus su skolomis, prognozavimo, automatinių užsakymų kūrimo, momentinės registracijos funkcionalumus, Rivile MSCAN 2.0 modulį mobiliesiems įrenginiams, elektroninės prekybos integracijos sprendimų su el. komercijos platformomis bei kitomis išorinėmis internetinėmis sistemomis ir beveik 50 kitų funkcinių pakeitimų, patobulino i.SAF-T funkcionalumą.

Šiemet įmonės klientai pagrindinio produkto Rivile GAMA savybes vidutiniškai įvertino 8,7, o aptarnavimo paslaugas – net 9,1 balais iš 10.

Siekdama būti rinkos lydere, bendrovė toliau sėkmingai gerina klientų aptarnavimo procesus. Tai vienas svarbiausių įmonės prioritetų, jam skiriamas ypatingas dėmesys. „Nuosekliai gerinami veiklos ir aptarnavimo procesai leidžia greičiau ir efektyviau aptarnauti klientus. Kai gerėja aptarnavimas, klientai geriau atsiliepia, rekomenduoja kitiems ir pritraukia naujų klientų. Nemažai investavome į rinkodarą, tapome labiau matomi žiniasklaidoje“, – teigė „Advantes technologies“ rinkodaros vadovė Julija Žukauskienė, atsakinga už „Rivile“ rinkodarą.

Geriausiai įmonės veiklos mastą nusako tai, kad Rivile naudoja kas trečia šalies įmonė: valdoma ir apskaitoma net 19 mlrd. Eur. Lietuvos įmonių apyvartos. „Kai jau turi 30 proc. šalies rinkos, klientų skaičių auginti tampa sunku. Esame vietiniai žaidėjai, bet turime ambiciją žengti į pasaulines rinkas. Šiuo metu jau esame Latvijoje, mūsų žvilgsniai krypsta į Skandinaviją ir Rytų Europą“, – vardijo įmonės vadovas.

Netgi pandemija verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemų kūrėjui suteikė naujų augimo galimybių. „Pandemija ir karantinas supurtė rinką, verslams reikėjo greitai persiorientuoti, daug kas patyrė iššūkių. Mes tuo metu jau buvome paleidę naujus Web servisus, internetinius sprendimus sujungę su didžiausiomis elektroninės prekybos platformomis. Tai mums suteikė ženklų pagreitį“, – konstatavo už skaitmeninius ir el. sprendimus atsakingas „Rivile“ vykdomasis direktorius Marius Rubinas.

Bendrovė ir toliau fokusuojasi į el. prekybos sprendimus, sparčiai vystoma verslo valdymo sistema su dirbtiniu intelektu.

Stiprinant pajėgumus, įmonių grupėje buvo priimta 13 naujų programuotojų, o pačioje bendrovėje – patyrusių verslo valdymo sistemų konsultantų. Šiuo metu su „Rivile“ susijusioje įmonių grupėje dirba 38 žmonės. Be to, įmonė turi platų atstovų tinklą visoje Lietuvoje, čia darbuotojų skaičius taip pat išaugo.
Pasak vadovo, lyderio pozicijas rinkoje išlaikyti leidžia įmonės žmonės. Kaitos įmonėje praktiškai nėra, plečiamasi išlaikant esamus darbuotojus. „Norint turėti laimingą klientą, pirmiausia reikia turėti laimingą darbuotoją. Norime toliau augti klientų skaičiumi ir pajėgumais, kurti naujus produktus, vystyti turimą produktą, kad jis būtų kuo priimtinesnis ir patogesnis vartotojui, koncentruojamės į Web sprendimų kūrimą ir naujų rinkų paėmimą. Didžiausias iššūkis yra kvalifikuotų, patyrusių ir įmonės kultūrai tinkančių darbuotojų pritraukimas“,– įmonės įžvalgomis ir planais dalijosi E. Žiedelis.

Plačiau: vz.lt

Kitos aktualijos

Verslas gali sulaukti iki 50 tūkst. eurų paramos el. komercijos sprendimams diegti

Mažos ir vidutinės įmonės jau gali prašyti ilgai laukto finansavimo el. komercijos sprendimams diegti bei integruoti pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19″.

„Rivile“ pasitelkė dirbtinį intelektą: naujovės įmonėms leis sparčiau auginti verslą

2020 metai išryškino inovacijų svarbą. Stipriai išaugusi el. prekybos rinka verslo valdymo bei buhalterinės apskaitos sistemas kuriančiai įmonei „Rivile“ padiktavo naujų sprendimų kryptį.